فرحنارشریفی کارگردان مستند «ناپدید»گفت: فیلم مستند «ناپدید» از روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می شود.

اکران مستند «ناپدید» در گروه هنر و تجربه

فرحنارشریفی کارگردان مستند «ناپدید» که روایتی تجربی از آگهی گم‌شدگان در روزنامه‌ها را سوژه اثر خود کرده در خصوص آخرین اوضاع اکران این اثر به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: بعد از دو سال که این فیلم جهت بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر گزینش شد و استقبال خوبی نیز از آن به عمل آمد، در حال حاضر جهت اکران در گروه هنر و تجربه در ماه رمضان پذیرفته شده است و در سینماهای این بخش نمایش داده خواهد شد.

شریفی راجع به عنوان این مستند گفت: من همواره به عنوان گم‌شدن علاقه داشته‌ام و در مستند «خاطرات انقلاب بهمن، عاشق لیلا» به بیان داستان فردی پرداختم که در روزهای انقلاب گم می‌شود.

او در ادامه گفت: صابر ابر فیلم «خاطرات انقلاب بهمن، عاشق لیلا» را دیده بود و نمایشگاهی با عنوان « از مردم استمداد می‌کنم» با محوریت همین عنوان داشت و از من در خواست کرد تا با آنها همکاری کنم که نتیجه کار، فیلمی مستقل به نام «ناپدید» شد.
ََ
شریفی بابیان اینکه فیلم مستند «ناپدید» بر اساس آگهی‌های گم‌شدگان در روزنامه‌ها شکل گرفته هست، ادامه داد: این فیلم با روایتی اپیزودیک و با ساختاری تجربی ساخته شده است و فقط خودش را محدود به آگهی‌های گم‌شدگان نمی‌کند.

اکران مستند «ناپدید» در گروه هنر و تجربه

وی گفت:در سکانسی از این فیلم صابر ابر، پانته‌آ پناهی‌ها و سولماز غنی حضور دارند.

شریفی گفت:عوامل تولید فیلم مستند «ناپدید» عبارتند از طراحی، تدوین و کارگردانی: فرحناز شریفی، تهیه‌کننده: احسان رسول‌اف، فیلمبردار: محمدرضا جهان‌پناه، صدابرداران: حسن شبانکاره و احمدرضا طایی، عکاس: پریسا انواریان، موسیقی: فرشاد فزونی، طراح صدا: مهرشاد ملکوتی، طراحان گرافیک: فرهاد فزونی و حمید قدسی، دستیار کارگردان و مدیرتولید: عبد نیکپو. طراح لباس و صحنه استودیو: نیسا نادری، اصلاح رنگ و نور: حمیدرضا فتوره چیان، سیمیندخت رحیمیان.

فرحناز شریفی تاکنون فیلم‌های مستند «صدای ماه» (۱۳۸۲)، «قسمت» (۱۳۸۳)، «ایران در اعلان» ، (۱۳۸۵)، «چهره غمگین من» (۱۳۸۷)، «خاطرات انقلاب بهمن،عاشق لیلا» (۱۳۸۷) و «۲۱ آگهی استخدام» (۱۳۸۸) و فیلم گروهی حرفه مستندساز (۱۳۹۲)را تدوین، نوشته و کارگردانی کرده‎است و کتابی از فرحناز شریفی با نام «خوابیدن در هوای آزاد» (نشر نی، ۱۳۸۷) هم انتشار شده است است.

انتهای پیام/

فرحنارشریفی کارگردان مستند «ناپدید»گفت: فیلم مستند «ناپدید» از روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می شود.

اکران مستند «ناپدید» همزمان با ماه مبارک رمضان

واژه های کلیدی: هنر و تجربه | کارگردانی | روزنامه | کارگردان | خاطرات | انقلاب | روزنامه | مستند


بازدید مطلب:
3

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

ناصر حجازی، مرد جذاب و فراموش نشدنی فوتبال

[ad_1] او را شبیه تیتو ویلاتوا به یاد نخواهیم آورد ...

خبر خوش جهت سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

[ad_1] نایب مدیر مجلس شورای اسلامی از شروع پرداخت مطالبات ...

پیروزی مقتدی صدر جایگاه کشور عزیزمان ایران در عراق را لرزاند؟

[ad_1] مسوول دفتر سیاسی جریان صدر می گوید: جمهوری اسلامی ...

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

[ad_1] ستاره ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. ...

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما