نتانیاهو قطعاتی از یک پهپاد ادعایی را نمایش داد و مدعی شد که این قطعات مربوط به یک پهپاد ایرانی است که بعد از ورود به فلسطین سرنگون شده است است.

تصاویر + نمایش قطعاتی از پهپاد ایرانی ساقط‌شده در جولان به وسیله نتانیاهو

نتانیاهو قطعاتی از یک پهپاد ادعایی را نمایش داد و مدعی شد که این قطعات مربوط به یک پهپاد ایرانی است که بعد از ورود به فلسطین سرنگون شده است است.

معرکه گیری تبلیغاتی تازه نتانیاهو

«بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه نمایش های تبلیغاتی خود علیه کشور عزیزمان ایران قطعاتی از یک پهپاد ادعایی را نمایش داد و مدعی شد که این قطعات مربوط به یک پهپاد ایرانی است که بعد از ورود به فلسطین اشغالی سرنگون شده است است.

عبارات مهم : رژیم صهیونیستی – فلسطین اشغالی او در این مصاحبه با پایگاه خبری «وایس» که در قدس انجام شده است با اشاره به قطعاتی که روی یک میز قرار گرفته بودند گفت: «این پهپاد ایرانی است که ما آن را ساقط کردیم.»

رژیم صهیونیستی روز ۲۱ بهمن ماه سال گذشته (۱۰ فوریه) مدعی شد یک فروند پهپاد ایرانی را بعد از ورود به اراضی اشغالی ساقط کرده هست. مقام های ایرانی این ادعا را رد کرده اند.

در همان روز دولت سوریه اعلام کرد یک فروند جنگنده اف ۱۶ رژیم صهیونیستی را بعد از حمله به مواضع ارتش در نزدیکی «الجلیل» در جولان ساقط کرده هست. بعد از جنگ نخست رژیم صهیونیستی با لبنان در سال ۱۹۸۲ این نخستین بار بود که رژیم اسرائیل جنگنده اش را بر اثر آتش دشمن از دست می داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با «وایس»، در حالی که در کنار قطعات مربوط به پهپاد ادعایی ایستاده بود گفت: «مرکز این پهپاد با پدافند منفجر شد و فکر می کنم نخستین بار است که اینها را نشان می دهیم.»

تصاویر + نمایش قطعاتی از پهپاد ایرانی ساقط‌شده در جولان به وسیله نتانیاهو

با وجود این، او به پرسش مجری برنامه مبنی بر اینکه از کجا اطمینان دارد که پهپاد ادعایی قطعاً ایرانی بوده، با عبارت های بریده بریده و پرش از یک ایده به ایده دیگر پاسخ داد.

نتانیاهو در جواب این پرسش که «از کجا ۱۰۰ درصد می دانید که این [پهپاد] ایرانی بوده گفت: «ما مطمئن هستیم، چون این یک پهپاد ایرانی هست. شما می توانید تصویر های این پهپاد را در خود کشور عزیزمان ایران ببینید. علاوه بر این، ما اطلاعاتی در اختیار داریم و می دانیم که آنها این کار را انجام می دهند. آنها داخل این پهپاد، مواد منفجره هم داشتند.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به اینکه آیا این اتفاق به افزایش تنش ها منجر می شود گفت: «امیدوارم که نه؛ امیدوارم آنها این خبر را دریافت کنند که ما اجازه نخواهیم داد این کار را انجام بدهند.»

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

واژه های کلیدی: رژیم صهیونیستی | فلسطین اشغالی | نتانیاهو | جنگنده | ایرانی | نمایش | قطعات | خبر

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

ناصر حجازی، مرد جذاب و فراموش نشدنی فوتبال

[ad_1] او را شبیه تیتو ویلاتوا به یاد نخواهیم آورد ...

خبر خوش جهت سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

[ad_1] نایب مدیر مجلس شورای اسلامی از شروع پرداخت مطالبات ...

پیروزی مقتدی صدر جایگاه کشور عزیزمان ایران در عراق را لرزاند؟

[ad_1] مسوول دفتر سیاسی جریان صدر می گوید: جمهوری اسلامی ...

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

[ad_1] ستاره ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. ...

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما