رئیس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی‌شاپ از زیاد کردن قیمت بستی خبر داد و تصریح کرد: عرضه قلیان در واحدهای صنفی زیرمجموعه این اتحادیه خلاف قانون است.

قیمت بستنی 20 درصد زیاد شده است است

رئیس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی شاپ از زیاد کردن قیمت بستی خبر داد و تصریح کرد: عرضه قلیان در واحدهای صنفی زیرمجموعه این اتحادیه خلاف قانون است.

رییس اتحادیه بستنی از زیاد کردن ۲۰ درصدی آن خبر داد

اسکندر آزموده مدیر اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی شاب، اظهار کرد: در ایام ماه مبارک رمضان ساعت کار واحدهای صنفی فروش بستنی و کافی شاپ از ۳۰ دقیقه بعد از اذان مغرب تا ۳۰ دقیقه قبل از اذان صبح است که جهت ساعات نهایی شب واحدهای صنفی باید موارد ایمنی و امنیتی را به خوبی رعایت کنند.

عبارات مهم : آبمیوه – همراه او در رابطه با عوض کردن قیمت آبمیوه و بستنی در امسال گفت: آب میوه به علت تفاوت سایز لیوان و کیفیت مواد اولیه خارج از قیمت گذاری رسمی است که بازرسان اتحادیه در سرکشی های خود توجه خاص ای به قیمت منطقی آبمیوه دارند.

در ابتدای امسال قیمت بستنی ۱۰ تا ۲۰ درصد زیاد کردن یافته که در این مدت فقط قیمت پسته مصرفی در بستنی با رشد ۲.۵ برابری همراه بوده است.

رئیس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی شاپ قیمت هر کیلوگرم بستنی سنتی مغز دار همراه با خامه را ۲۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: هر کیلوگرم بستنی سنتی خامه دار درجه یک ۱۸ هزار تومان، هر کیلوگرم بستنی زعفرانی درجه یک ۱۶ هزار تومان، هر کیلوگرم بستنی سنتی راحت ۱۴ هزار تومان، هر کیلوگرم بستنی میوه ای مغز دار ۲۰ هزار تومان و هر کیلوگرم بستنی ممتاز میوه ای ۱۸ هزار تومان تعیین شده است است.

آزموده در پاسخ به این سؤال که آیا کافی شاپ ها اجازه عرضه قلیان در واحدهای خود را دارند گفت: عرضه قلیان در واحدهای صنفی زیرمجموعه اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی شاپ غیرمجاز است و در صورت مشاهده چنین اتفاقی در کافی شاپ ها جواز کسب واحد صنفی باطل خواهد شد.

عرضه قلیان فقط در واحدهای صنفی اتحادیه قهوه منزل داران امکان پذیر است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

قیمت بستنی ۲۰ درصد زیاد شده است است

واژه های کلیدی: آبمیوه | همراه | بستنی | آبمیوه | خبر | اقتصادی |


بازدید مطلب:
2

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

ناصر حجازی، مرد جذاب و فراموش نشدنی فوتبال

[ad_1] او را شبیه تیتو ویلاتوا به یاد نخواهیم آورد ...

خبر خوش جهت سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

[ad_1] نایب مدیر مجلس شورای اسلامی از شروع پرداخت مطالبات ...

پیروزی مقتدی صدر جایگاه کشور عزیزمان ایران در عراق را لرزاند؟

[ad_1] مسوول دفتر سیاسی جریان صدر می گوید: جمهوری اسلامی ...

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

[ad_1] ستاره ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. ...

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما