کارخانجات صنایع لبنی در ماه مبارک رمضان، محصولات خود را با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی در سطح فروشگاه‌های تعیین شده است وزارت جهاد و وزارت صنعت ارائه خواهند کرد.

لبنیات با تخفیف %15 در ماه رمضان در چه فروشگاه‌هایی توزیع می شود؟

کارخانجات صنایع لبنی در ماه مبارک رمضان، محصولات خود را با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی در سطح فروشگاه های تعیین شده است وزارت جهاد و وزارت صنعت ارائه خواهند کرد.

تخفیف ۱۵ درصدی قیمت لبنیات در ماه رمضان

دبیر انجمن لبنی گفت: کارخانجات صنایع لبنی در ماه مبارک رمضان، محصولات خود را با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی در سطح فروشگاه های تعیین شده است وزارت جهاد و وزارت صنعت ارائه خواهند کرد.

عبارات مهم : ماه رمضان – محصولات رضا باکری گفت: هم اکنون کارخانجات صنایع لبنی بیش از ۷ میلیون تن شیر خام هر سال دریافت و تبدیل می کنند؛ ضمن اینکه ۳ تا ۳ و نیم میلیون تن فرآورده های سنتی نیز در ماست بندی ها و خودمصرفی ها تولید می شود که در مجموع، به ۱۰ و نیم میلیون تن می رسد؛ از این رو ظرفیت تولید بیش از مصرف سرانه هر سال خانوار کشور است.

وی با بیان اینکه هیچگونه کمبودی در محصولات لبنی در ماه مبارک رمضان نخواهد بود، اضافه کرد: انواع فرآورده های لبنی به وفور در اختیار خانواده ها خواهد بود و هیچگونه زیاد کردن قیمتی در ماه مبارک رمضان در حوزه محصولات لبنی نخواهیم داشت.

درباره عوض کردن قیمت ها، مراحل کارشناسی در شرکت حمایت طی شده است و دامداران اسناد و مدارک خود را ارائه دادند که این اسناد بررسی و به ستاد تنظیم بازار ارائه شده است و امیدواریم این هفته تصویب شود؛ ولی هر چه راجع به تغییرات قیمتی تصویب شود بعد از ماه مبارک رمضان اجرایی خواهد شد.

ستاد تنظیم بازار از سال ۹۴ هیچ مصوبه ای راجع به قیمت فرآورده های لبنی نداشته هست؛ از این رو کارخانجات معادل تورم هر سال و اثربخشی آن روی محصولات که ناشی از دستمزد، هزینه های انرژی، مواد بسته بندی و قیمت برابری ارز است تغییرات قیمت داشتند در سال ۹۷ نیز جهت ۱۲ درصد اثربخشی تغییرات قیمت ارز و مواد پتروشیمی مورد نیاز جهت بسته بندی، پیشنهادهایی به شرکت حمایت ارائه شده است که بعد از ارسال به ستاد تنظیم بازار، تصمیم گیری خواهد شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilnanews.com

لبنیات با تخفیف %۱۵ در ماه رمضان در چه فروشگاه‌هایی توزیع می شود؟

واژه های کلیدی: ماه رمضان | محصولات | تنظیم | بازار | میلیون | خبر | اقتصادی |


بازدید مطلب:
1

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما