مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در تصویر العمل به ممنوع‌التصویری وزیر ارتباطات گفت:وزیر ارتباطات هر روز روی آنتن رسانه ملی حضور دارد و مردم در جریان آخرین اظهارنظرهای او هستند.

واکنش مدیرکل روابط عمومی صداوسیما به خبر ممنوع‌التصویری وزیر ارتباطات

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ محمد حسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در پاسخ به این پرسش که آیا از بعد از اظهار نظر وزیر ارتباطات درخصوص مصوبه کمیسیون فرهنگی مجلس جهت واگذاری مسؤولیت صوت و تصویر فراگیر به صداوسیما، آذری جهرمی ممنوع‌التصویر شده است است؟ تصریح کرد: آقای آذری جهرمی از روزی که این اظهار نظر را انجام داد، یعنی سوم اردیبهشت تا امروز که یک هفته می‌گذرد، تقریبا به صورت میانگین هر روز در بخش‌های متفاوت خبری رادیو و تلویزیون حضور داشته هست؛ شاید معنی ممنوع‌التصویر تفاوت کرده است و ما خبر نداریم؟!

وی با انتقاد از بعضی حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای راجع به ممنوع التصویری وزیر ارتباطات تاکید کرد: همکاران رسانه‌ای بنده باید اولویت اولشان حفظ آرامش و همدلی میان دستگاه‌ها و مسؤولان متفاوت باشد تا در این شرایط سخت مسئولان و به‌ خاص دولت محترم به مسائل و مسائل مهم مردم بپردازند و قطعا چنین خبرسازی‌هایی کمک به مردم و کشور نیست.

رنجبران پوشش اخبار وزارت ارتباطات را با توجه به مسائل روز کشور از اولویت‌های خبری رسانه ملی در ماه‌های اخیر برشمرد و اظهار کرد: همکاران ما در معاونت سیاسی شرکت همه فعالیت‌های این وزارتخانه به‌ خاص شخص آقای جهرمی را در ماه‌های اخیر در اولویت‌های مهم خبری خود قرار داده‌اند و این اقدام علاوه بر برنامه‌های متفاوت تولیدی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی است.

واکنش مدیرکل روابط عمومی صداوسیما به خبر ممنوع‌التصویری وزیر ارتباطات

مدیرکل روابط عمومی شرکت صداوسیما با بیان اینکه در هفته اخیر رادیو ۴۲ خبر از صحبت‌های وزیر ارتباطات پخش کرده هست، گفت: همچنین ۱۲ گزارش با محوریت صحبت‌های آقای آذری جهرمی از سوم تا دهم اردیبهشت از خبر رادیو پخش شده است است که محوریت زیاد آنها راجع به شبکه‌های پیام‌رسان بوده است.

وی به خبرهای پخش شده است از وزیر ارتباطات در بخش‌های متفاوت شبکه خبر اشاره و تصریح کرد: در این مدت هم آقای آذری جهرمی تقریبا هر روزی که فعالیت خبری داشته هست، روی آنتن شبکه خبر بوده است و فعالیت‌های او منعکس شده است است.

رنجبران افزود: به عنوان مثال پنجشنبه، ششم اردیبهشت که وزیر ارتباطات جهت افتتاح چند طرح مخابراتی به اردبیل سفر کرده بود چندین بخش خبری این شبکه به صحبت‌های او راجع به زیاد کردن استفاده از خبر رسان‌ها و طرح‌های راه‌اندازی شده است در خصوص گسترش و تقویت پیام‌رسان‌های داخلی پرداختند.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با بیان اینکه نمونه‌های خبری قابل ذکر در این یک هفته در بخش‌های متفاوت خبری شبکه خبر و بخش زیرنویس‌های آن بسیار زیاد هست، گفت: شنبه، هشتم اردیبهشت نیز اظهار نظر آقای جهرمی راجع به آماده‌سازی ارز دیجیتال در کشورمان در بخش‌های متفاوت شبکه خبر پخش شده است است.

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در تصویر العمل به ممنوع‌التصویری وزیر ارتباطات گفت:وزیر ارتباطات هر روز روی آنتن رسانه ملی حضور دارد و مردم در جریان آخرین اظهارنظرهای او هستند.

وی با بیان اینکه بخش‌های متفاوت خبری شبکه‌های یک تا پنج و شبکه جهانی جام جم هم در این یک هفته هشت خبر مجزا از وزیر ارتباطات پخش کرده‌اند، گفت: بخش‌های خبری ۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ شبکه دو ، خبر ۲۱ شبکه یک، خبر ۲۲ شبکه سه، خبر ۲۴ شبکه پنج و خبر عصرگاهی شبکه جهانی جام جم در این مدت صحبت‌های آقای آذری جهرمی را به صورت جداگانه و در روزهای متفاوت بازتاب داده‌اند.

محمد حسین رنجبران با تاکید بر اینکه مدیر رسانه ملی به وزیر ارتباطات به عنوان یکی از مدیران جوان کشور علاقمند هست، افزود: دکتر علی‌عسکری همواره بر حمایت از مدیران اجرایی به خاص مدیران جوان این عرصه تاکید داشته و دارد.

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما با بیان اینکه باید با کمک یکدیگر در مسیر خدمت به مردم گام برداریم و یکی از مهم‌ترین عرصه‌ها همین عرصه اینترنت هست، تصریح کرد: راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات یکی از مهم‌ترین وظایفی است که بر عهده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است و نباید اجازه داد توجه بیش از اندازه به بعضی حواشی وظایف مهمی از این دست را از اولویت مهم خارج کند.

انتهای پیام/

وزیر ارتباطات ممنوع التصویر شده است است؟

واژه های کلیدی: وزیر ارتباطات | روابط عمومی | رسانه ملی | صداوسیما | اردیبهشت | ممنوع | رادیو | فعالیت

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

ناصر حجازی، مرد جذاب و فراموش نشدنی فوتبال

[ad_1] او را شبیه تیتو ویلاتوا به یاد نخواهیم آورد ...

خبر خوش جهت سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

[ad_1] نایب مدیر مجلس شورای اسلامی از شروع پرداخت مطالبات ...

پیروزی مقتدی صدر جایگاه کشور عزیزمان ایران در عراق را لرزاند؟

[ad_1] مسوول دفتر سیاسی جریان صدر می گوید: جمهوری اسلامی ...

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

[ad_1] ستاره ها مدام در حال تغییر ظاهر خود هستند. ...

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما