BMW سری ۷ مدل ۲۰۱۹؛ همان قبلی با یک دماغ بزرگتر!


وبسایت جوان اتومبیل: هنوز عرق راه سال ۲۰۱۹ بعد از رسیدنش خشک نشده که ب ام و یک برگ جدید در این سال میلادی رو کرده می باشد. سری ۷ مدل ۲۰۲۰ سورپرایز جدید ب ام و به شمار می‌رود که به صورت رسمی معرفی شده و قرار می باشد در ماه آوریل سال جاری وارد بازار شود.

محصول BMW سری7 مدل 2020 در ظاهر خود تغییرات زیادی را تجربه کرده و همچنین دارای موتور جدیدی می باشد. پره های جلوپنجره این اتومبیل به صورت استاندارد در شرایط مختلف تغییر زاویه می دهد.

ب ام و برای سری ۷ ۲۰۱۹ ؛ همان قبلی با یک دماغ بزرگتر!

سری ۷ جدید که نمونه فیس لیفت نسل کنونی محسوب می شود، دارای جلوپنجره بزرگی مانند “ب ام و X7 ” می باشد و در دیگر قسمت های بدنه اش نیز رد پای شاسی بلند X7 به چشم می خورد.

ب ام و برای سری ۷ ۲۰۱۹ ؛ همان قبلی با یک دماغ بزرگتر!

ب ام و، برای این اتومبیل چراغ های جلوی جدیدی در نظر گرفته که به صورت استاندارد دارای فناوری LED تطبیقی می باشد. نحوه طراحی کاپوت این اتومبیل نیز دستخوش تغییر شده تا ظاهری عضلانی تر برای آن به همراه داشته باشد. در بخش پشتی شاهد چراغ های LED باریکی هستیم.

ب ام و برای سری ۷ ۲۰۱۹ ؛ همان قبلی با یک دماغ بزرگتر!

در کابین این اتومبیل از کیلومتر شمار جدید “ب ام و” استفاده شده که در گذشته شاهد حضور آن در خودروهای سری 8 و X5 بودیم. “ب ام و سری 7 مدل 2020” دارای یک تریم جدید چرم می باشد.

ب ام و برای سری ۷ ۲۰۱۹ ؛ همان قبلی با یک دماغ بزرگتر!

در حالی که بالاترین نمونه این اتومبیل دارای یک موتور 12 سیلندر با امکان تولید 600 اسب بخار قدرت و 850 نیوتون متر گشتاور می باشد، “ب ام و” برای آن یک موتور 8 سیلندر بازطراحی شده نیز در نظر گرفته می باشد.

این موتور 8 سیلندر حجمی برابر با 4.4 لیتر داشته و قدرتی برابر با 523 اسب بخار و گشتاوری برابر با 750 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد.
قدرت و گشتاور این موتور در مقایسه با گذشته به ترتیب افزایش 80 اسب بخاری و 100 نیوتون متری داشته می باشد.

ب ام و برای سری ۷ ۲۰۱۹ ؛ همان قبلی با یک دماغ بزرگتر!

“ب ام و سری 7 مدل 2020 ” در نمونه پلاگین هیبریدی خود دارای یک موتور 6 سیلندر بنزینی با قدرت 280 اسب بخار و یک موتور برقی با قدرت 113 اسب بخار می باشد. مجموع قدرت تولیدی این نمونه برابر با 389 اسب بخار بوده و سرعت آن در مدت زمان 4.9 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد.

قرار می باشد “ب ام و سری 7 مدل 2020” در ماه آوریل سال جاری میلادی وارد بازار شود.

دیدگاه خود را بنویسید